Hoşgeldin Ziyaretçi!

- Future Roleplay v.0.1.3d9d031 çalışmalarından itibaren yönetici ve geliştirici bir kadroya ihtiyaç duyuyor. Olgun, roleplay tecrübesine sahip, konumunda hizmet verebilecek yeni isimlere ihtiyaç duyuyor! Ekibimiz'de yer almak istiyorsan aşağıdaki forumu doldur ve Future Roleplay kariyerine başla. Unutma, geleceğe birlikte adım atacağız.

- Bu forumu göndererek aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Hakkınızda

Kendinizi Değerlendirin


Hangi Konumda Hizmet Vermek İstiyorsunuz?

Doğru konum talebinde bulunmak çok önemlidir. Tecrübeniz Game Admin için fazlayken Senior Admin için yetersiz olur ve Senior Admin'i seçerseniz Game Admin olma şansını kaybedersiniz. Bu yüzden yalnızca ilgi alanınız, yeterli tecrübeye sahip olduğunuz ve kariyerinizle destekleyebileceğiniz konumu seçmeye özen gösterin. Neden sizi bu konuma alalım? sorusunu cevaplarken örnek çalışmalarınız, diğer platformlarda geçmişte bulunduğunuz konum ve vermiş olduğunuz hizmetler, diğer iş tecrübeleriniz vb.Genel
1) Admin görevinizi yerine getirirken ekranınıza düşen raporlardan birisinde deathmatch şikayeti olduğunu farkettiniz, raporu kabul edip olay yerine gittiğinizde iki birliğin silahlı olarak çatıştığını gördünüz, ne yapardınız?

2) Admin göreviniz dışında roleplay yaparken aktif rol ortamında bir kullanıcının non roleplay şekilde davrandığını gördünüz fakat bu davranışı gösteren kişinin yönettiği karakter, sizin karakterinizin rakip olduğu birliğin üyesi, ne yapardınız?

3) Kullanıcıyla resmi bir dille konuşmayı mı tercih edersiniz, samimi bir dille mi? Neden?

4) Sizden daha yetkili bir yöneticiyle tartıştınız ve size hakaretler savurup yetkinizi alarak sizi sunucudan uzaklaştırdı, ne yapardınız?